Ginkgo Complex Lutein N30

Ginkgo Complex Lutein N30

Ginkgo Complex Forte N30

Taasta oma sisemine ja välimine tasakaal Eesti kõige efektiivsema Ginkgo tootega!
  • Kukkumisriski ja luumurdude vähendamiseks
  • Hea närvisüsteemile
  • Hea silmadele
15,90 € Soodushind püsikliendile: 14.79 €

Ginkgo biloba aitab kaasa normaalsele verevarustusele ajus, kätes ja jalgades ning aitab säilitada normaalset mälu. Hea perifeerne verevarustus aitab kaasa ka normaalsele kuulmisele ja nägemisele.

Tsink toetab normaalset kognitiivset talitlust ja nägemist. Tsink toetab immuunsust ning aitab hoida nahka, juukseid ja küüsi normaalsena. 

D-vitamiin toetab lihaste normaalset talitlust. Inimese tasakaal tagatakse automaatsete liigutuste abil, mis säilitavad keha raskuskeskme. D-vitamiinil on oluline roll tasakaalu säilitamiseks vajalike liigutuste jõu ja kiiruse - efektiivsuse tagamisel. D-vitamiini tarvitamine 800IU päevas aitab vähendada nende liigutuste ebaefektiivsusest – lihasnõrkusest, tingitud kukkumisriski. Kukkumine on üle 60-aastastel naistel ja meestel oluline riskitegur luumurdude tekkeks.

Magneesium ja vitamiinid B1, B2, B6 ja B12  aitavad kaasa  närvisüsteemi normaalsele talitlusele.

Luteiin ja zeaksantiin on antioksüdantsete omadustega kollast värvi karotenoidid, mida leidub peamiselt taimedes. Inimene ise ei suuda neid sünteesida. Looduses leidub üle 600 karotenoidi, kuid ainult need kaks akumuleeruvad biloogiliselt silma võrkkestas ja kollatähnis.


Postitused