Kingime Jõuludeks Tervist!

Kingime Jõuludeks Tervist!

Igale pereliikmele sobiv tervisetoode! 

Advendiajaga algab kõige kaunimate pühade ootus. Aeg, mil kaunistatakse kodusid, süüdatakse küünlaid…

Aga tegelikult? Kas me ikka suudame keskenduda jõuluootuse vaiksele ajale ja mõista selle tegelikku tähendust või teeme sellest endale tõelise stressiallika?

Kaubanduskeskused on juba ammu jõuluehteis, justkui andmaks märku, et kingituste ostmise aeg on käes. Osta, osta, osta! Kes oleks arvanud, et see aeg nii kiiresti kätte jõuab…

Aga nii on see igal aastal ju olnud, üks ja seesama - pühad saabuvad ootamatult. Ikka ja jälle leiab nii mõnigi meist end jõululaupäevaeelsel päeval jooksmas koos sadade saatusekaaslastega ummisjalu tohututes kaubanduskeskustes, et haarata näppu ükspuha mida, sest aega enam ei ole. Ja sageli me ei näe rõõmu kingisaaja silmis.

„Kui vaikne aeg läbi saab, läheb ometi rahulikumaks“ - need tabavad sõnad kuuluvad saksa koomik Karl Valentinile.

STOPP, see ei pea nii olema! Mitte sellel aastal.

Teeks seekord hoopis teisiti. Kingiks midagi erilist, südamega, midagi, mida on kindlasti ja kõigile tarvis. Kingiks oma lähedastele TERVIST.

Lapsed on aasta lõpus nii väsinud, kuidagi kurnatud ja justkui sidrunitena tühjaks pigistatud. Lasteaed, kool, trenn - mis seal imestada! Neile oleks vaja juurde särtsu - päikest purgis ehk D vitamiini. Ainult, et silme eest läheb kirjuks - millist neist paljudest purgikestest-pudelitest küll valida? 

Punase purgiga D-pärlid on justkui jõulukingiks loodud – imeilusad jõulupunased purgid riputa või kuusele ehteks.

Aga mis peamine, väikesed D-pärlikesed sisaldavad meeldivamaitselist viinamarjaseemneõli. See üks puhtamatest ja kvaliteetsematest õlidest on tuntud oma nahka niisutava toime ja suure antioksüdantide sisalduse poolest. Kuna saadaval on kolme erinevat annust, peaks ikka iga pereliige jõulupakki ühe punase purgikese saama ja paranekski vastupanuvõime stressile ning haigustele.

Aga ka kõige pisematele on oma D-vitamiin. Lillas karbikeses kollase kaelkirjakuga musta köömneõliga D- tilgad teevad beebi kõhule pai ja on allergeenivabad.

Vanaema kurdab viimasel ajal, et lapselastele ei jõua enam järele joosta, süda jätab lööke vahele ja vererõhk kipub „hüppama“. Temale on justkui loodud Cardio Complex vererõhule südametilgad. Läbimõeldud koostis aitab stabiliseerida vererõhku tänu oliivilehe ekstraktile, viirpuu ekstrakt parandab südamejõudlust.  Ja muidugi, et ka närvid alt ei veaks, on Cardio Complex vererõhule sees ka närve toetav kompleks. No ikka selleks, et meie inglikesed alati hoitud ja oodatud oleksid. Eks endalegi kuluks üks Cardio Complex ära-aastalõpp ikka kipub pingeliseks.

Vanaisale kingiks kindlasti Ginkgo Lutein. Ta on hakanud viimasel ajal ja silmanägemine võiks alati parem olla. See on sobiv preparaat mälule Ginkgo Bilobaga. Lisaks sisaldab silmanägemist ja närvisüsteemi head toimimist toetavaid koostisosi. No kellel meist närve turgutada poleks vaja?  

Pere naistele sobib kingituseks kindlasti Easy Peel kooriv jalamask taimsete ekstraktide, glütseriini ja allantoiiniga. Jalamask soodustab pindmiste, surnud naharakkude loomulikku eemaldumist ja aitab hoida jalad pehmed, siledad ja kaunid.

Ja kõigile teistele pereliikmetele paneks paki sisse ka immuunsust toetava uue põlvkonna C-vitamiini purgi. Vitamiin C Pro Expert Citromax, et ikka viiruste rünnakule vastu panna.  Kapslid on ilusad kui pühademunad – mikropelletitega, neid ei raatsiks süüagi. aga mis peamine - toime on 24 tundi ja on leebed seedetraktile.

No minu arust said väga head jõulukingid- südamest tehtud ja eestimaised pealekauba.                 

OLGE TERVED!